תגידו שלום לבית החדש שלכם

כשאיש מקצוע מלווה אותך

יש מי ששומר עליך

לפרטים מלא/י את הטופס

המלצות לקוחותינו

ויקי פרץ
ויקי פרץ
גיל 75| עיצוב פנים דירה 4 חדרים ברחובות| תקציב פרויקט כ- 250 אש"ח
קרא עוד
החלטתי לשפץ את המטבח שלי שהיה בן 40 שנה , שמעתי על אילן מחברה שהוא עשה אצלה עבודה והחלטתי להשתמש בשירותיו,תוך כדי התכנון בא לי לשפץ גם את הסלון ואת חדרי הרחצה, אילן ליווה אותי לאורך כל הדרך ועזר לי מאוד בתחום שאני לא ידעתי איך להתחיל אותו. העבודה עם אילן היתה חוויה נעימה, אילן מעצב פנים אחראי מאוד ומקצועי מאוד ואמין . התוצאה הסופית היתה מדהימה ושינתה לי את איכות החיים בבית והקפיצה את ערך הדירה שלי ב30% ! ממליצה בחום.
הראל ואידית שכטר
הראל ואידית שכטר
שיפוץ חדרי רחצה בראשון לציון | תקציב פרויקט כ- 60 אש"ח
קרא עוד
שיפצנו 2 מקלחות מהיסוד שזה אומר שבירה של הכל ובניה מחדש תהליך מורכב ומפחיד מבחינתנו ! פנינו לאילן שליווה אותנו משלב החשיבה התכנון והביצוע . אילן הבין את הצרכים שלנו ביצע תכנונים מקצועיים בהתאמה לדרישות שלנו ליווה אותנו בכל השלבים בצורה נעימה ומקצועית והכי חשוב מבחינתנו הכיל אותנו אילן הוא דוגמה למקצוען שמבין את צרכי הלקוחות ומביא את כל כולו לפרוייקט לאילן חלק נכבד ורב לשביעות רצוננו אנו ממליצים בחום על אילן כמעצב והכי חשוב כאדם!!! אידית והראל שכטר
אסף דביר
אסף דביר
גיל 37 | עיצוב שיפוץ פנטהאוס בבאר יעקב | תקציב פרויקט כ- 350 אש"ח
קרא עוד
חיפשתי מעצב פנים לפרויקט גדול ומורכב של שיפוץ פנטהאוס 220 מ"ר מהיסוד, קיבלתי המלצות חמות על אילן, הרסנו את כל הבית והתחלנו מחדש. הוא הכין את כל תוכניות העבודה במקצועיות, הוא עובד בצורה יוצאת מן הכלל, הוא מעצב לפי הרצון הלקוח ודואג לשמירת התקציב. הוא הגיע לפיקוח על העבודה, ראה שהכל מתבצע כמו שצריך . הוא מאוד יסודי, מקפיד שהכל התבצע בזמן, עד הפרט האחרון, אני מאוד מרוצה מאיכות העבודה ומהתוצאה שקיבלתי. המחיר לא היה הכי זול אבל המחיר היה שווה את התמורה ללא ספק.
משפחת מלכא
משפחת מלכא
גיל 32+ | עיצוב שיפוץ דירה 4 חדרים ברמת גן | תקציב פרויקט כ- 260 אש"ח
קרא עוד
בס"ד, בסייעתא דשמיא דירה קנינו לשפץ אותה מהיסוד רצינו אך, מהיכן להתחיל ? ומה לעשות? המלצות חמות קיבלנו ואצל אילן פתרון מצאנו יחד ישבנו לתכנן צרכים ,רצונות מדידות ותכניות. יצאנו לדרך עם לווי צמוד ואישי לאורך כל תהליך העבודה בחרנו אלומיניום, קרמיקה, ריהוט, תאורה, עד הפרט האחרון עם פיקוח צמוד ומסור לאורך כל התהליך, מטבח מפואר תוכנן בקפידה אכפתיות, אמינות וסבלנות רבה, להתאמת הפרט והכלל עפ"י ייחודיות וצורך אישי וסגנון הפכת לנו את הבית לארמון ! לנו רק תודה נשאר לומר להודות ולהלל על המוגמר. מיכל ודודו מלכא.
בני יוסף
בני יוסף
בעלי סניף H&M | הקמת סניף במתחם G ביבנה |
קרא עוד
במסגרת בניית קניון G ביבנה החדשה, הקמנו את סניף HOME&MORE, לקחנו את STUDIO ILAN לטובת תכנון ועיצוב הסניף החדש, אילן ריכז את עבודת האישורים מול מנהלת הקניון בכל המישורים, אם זה אישורים על חלוקת המעטפת , עבודה מול יועצי מיזוג, תוכניות בטיחות , חברת השלטים, עבודות הנגרות להכנת המידוף בחנות והקבלן שביצע את העבודות בשטח.אילן היקר עיצב לנו את חנות HOME&MORE סניף יבנה באופן מקצועי מאוד תוך תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר והתוצאה פשוט מושלמת. תודה רבה ויישר כח.
הקודם
הבא

 סטודיו מקצועי לעיצוב פנים וניהול פרויקטים  עם ותק של מעל 10 שנים מאחורינו עומדים עשרות פרויקטים מוצלחים ובעלי נכסים אשר ליווינו בכל שלבי הפרויקט של 'המקדש הפרטי‘  שלהם.

הסטודיו מעורב בכל תהליך השיפוץ החל מהשלבים הראשונים של תכנון ,  דרך איפיון צרכי הלקוח ועד הגדרת תקציבי הפרויקט. כולל פיקוח בשטח.

עיצוב פנים

>>
תכנון ועיצוב פנים לבנייה פרטית, בתי יוקרה ומסחרי שיפוץ דירות | תכנון פיתוח חוץ | תכניות עבודה מיקצועיות | כתב כמויות

פיקוח

>>
משלב התכנון ובניית תקציב ועד שלב הביצוע ניהול עבודה מול ספקים ובעלי מקצוע להבטחת איכות גימור הביצוע תוך שמירה על תקציב הלקוח

ליווי צמוד

>>
ליווי צמוד ואישי בתכנון שינויים בנכס | יעוץ וניהול תקציבי | רכישות מוצרים משלימים מול מגוון רחב של בתי עסק בהטבות בלעדיות

הדמיות 3D

>>
לקוחות שלנו מקבלים הדמיות תלת מימד של חלל הבית מכל הכיוונים ואפילו לערוך סיור וירטואלי 360 מעלות להמחשת התוצאה הסופית.

הום סטיילינג

>>
הלבשת הבית ,ליווי בבחירת ריהוט ואקססוריס,התאמת צבעים וחומרי גמר

למי השירות מתאים

דילוג לתוכן