שיפוץ זה לא משחק ילדים 

תגידו שלום לבית החדש שלכם

*החל מ-15,000 ₪

ליעוץ מקצועי מלא\י

אילן גרומן

*הפגישה תערך במשרד/בזום בהתאם להנחיות משרד הבריאות

למה דווקא מעצב פנים הוא חבל ההצלה שלך...

נתחיל מהמובן מאליו:

עם מעצב פנים מקצועי תממש את הפוטנציאל המקסימלי של הנכס שלך, ברמת דיוק מדהימה

והתוצאה הסופית? תשאר ללא מילים

אבל החיסכון…

הוא פשוט מדהים.

תרשו לי להסביר:

כשמעצב פנים המגיע מתחום הבנייה, הוא כבר יודע בדיוק מה, ממי ואיך לקנות את המוצרים הטובים ביותר ל'מקדש הפרטי‘ שלך במחיר הנמוך ביותר ובכמות המדויקת שבאמת תצטרך לשיפוץ (עליו קצת קשה יותר לעבוד)

כשהסטודיו מכין עבורך תוכנית לביצוע בצירוף כמויות,השיפוץ שלך מקבל גיבוי משפטי מפורט שאיתו אפשר לצאת להצעות מחיר מול קבלנים כשכולם יודעים בדיוק מה העבודה מתחילתה ועד סופה. (בלי הפתעות) וכך להשוות בין תפוח לתפוח ‘.

למקרה שזה השיפוץ הראשון שלך:

כשאתה מתאר לשני קבלנים שונים את השיפוץ הרצוי

הפער בין המחירים לרוב יהיה לא הגיוני

משהו כמו 25,000 אל מול 10,000 ש“ח

וזה רק בגלל שאין תוכנית מפורטת.

(כל אחד יכול להבין את עומק העבודה רק לפי הניסיון והדמיון שלו)

ואיפה הנזק הכלכלי פוגש אותך? רק כשזה כבר מאוחר מידי…

באמצע השיפוץ ’פתאום‘ הקבלנים דורשים תוספת תשלום:

לחציבה, לצנרת חדשה ועוד ועוד ועוד בטענה שעל זה לא דיברנו…

דרך אגב, אותה התוכנית שדברנו עליה הופכת ל‘תעודת ביטוח‘ במקרים קצת פחות נעימים.

(יש עוד טעם לדבר על החיסכון בזמן ובאנרגיה שלך?)

לסיכום:

אם אתם מתכננים שיפוץ קטן או גדול,

אם יש לכם רעיון בראש ואתם רוצים לדעת קודם כל אם הוא הגיוני למימוש בנכס שלכם,

אם בדיוק רכשתם דירה ואתם רוצים להפוך אותה לבית החלומות שלכם,

אם אתם רוצים לשדרג נכס לפני מכירה

מלאו את הפרטים, ליחצו על הכפתור ’שלח‘ ונדבר

מה הלקוחות שלנו אומרים עלינו?

ויקי פרץ
ויקי פרץ
גיל 75| עיצוב פנים דירה 4 חדרים ברחובות| תקציב פרויקט כ- 250 אש"ח
קרא עוד
החלטתי לשפץ את המטבח שלי שהיה בן 40 שנה , שמעתי על אילן מחברה שהוא עשה אצלה עבודה והחלטתי להשתמש בשירותיו,תוך כדי התכנון בא לי לשפץ גם את הסלון ואת חדרי הרחצה, אילן ליווה אותי לאורך כל הדרך ועזר לי מאוד בתחום שאני לא ידעתי איך להתחיל אותו. העבודה עם אילן היתה חוויה נעימה, אילן מעצב פנים אחראי מאוד ומקצועי מאוד ואמין . התוצאה הסופית היתה מדהימה ושינתה לי את איכות החיים בבית והקפיצה את ערך הדירה שלי ב30% ! ממליצה בחום.
הראל ואידית שכטר
הראל ואידית שכטר
שיפוץ חדרי רחצה בראשון לציון | תקציב פרויקט כ- 60 אש"ח
קרא עוד
שיפצנו 2 מקלחות מהיסוד שזה אומר שבירה של הכל ובניה מחדש תהליך מורכב ומפחיד מבחינתנו ! פנינו לאילן שליווה אותנו משלב החשיבה התכנון והביצוע . אילן הבין את הצרכים שלנו ביצע תכנונים מקצועיים בהתאמה לדרישות שלנו ליווה אותנו בכל השלבים בצורה נעימה ומקצועית והכי חשוב מבחינתנו הכיל אותנו אילן הוא דוגמה למקצוען שמבין את צרכי הלקוחות ומביא את כל כולו לפרוייקט לאילן חלק נכבד ורב לשביעות רצוננו אנו ממליצים בחום על אילן כמעצב והכי חשוב כאדם!!! אידית והראל שכטר
אסף דביר
אסף דביר
גיל 37 | עיצוב שיפוץ פנטהאוס בבאר יעקב | תקציב פרויקט כ- 350 אש"ח
קרא עוד
חיפשתי מעצב פנים לפרויקט גדול ומורכב של שיפוץ פנטהאוס 220 מ"ר מהיסוד, קיבלתי המלצות חמות על אילן, הרסנו את כל הבית והתחלנו מחדש. הוא הכין את כל תוכניות העבודה במקצועיות, הוא עובד בצורה יוצאת מן הכלל, הוא מעצב לפי הרצון הלקוח ודואג לשמירת התקציב. הוא הגיע לפיקוח על העבודה, ראה שהכל מתבצע כמו שצריך . הוא מאוד יסודי, מקפיד שהכל התבצע בזמן, עד הפרט האחרון, אני מאוד מרוצה מאיכות העבודה ומהתוצאה שקיבלתי. המחיר לא היה הכי זול אבל המחיר היה שווה את התמורה ללא ספק.
משפחת מלכא
משפחת מלכא
גיל 32+ | עיצוב שיפוץ דירה 4 חדרים ברמת גן | תקציב פרויקט כ- 260 אש"ח
קרא עוד
בס"ד, בסייעתא דשמיא דירה קנינו לשפץ אותה מהיסוד רצינו אך, מהיכן להתחיל ? ומה לעשות? המלצות חמות קיבלנו ואצל אילן פתרון מצאנו יחד ישבנו לתכנן צרכים ,רצונות מדידות ותכניות. יצאנו לדרך עם לווי צמוד ואישי לאורך כל תהליך העבודה בחרנו אלומיניום, קרמיקה, ריהוט, תאורה, עד הפרט האחרון עם פיקוח צמוד ומסור לאורך כל התהליך, מטבח מפואר תוכנן בקפידה אכפתיות, אמינות וסבלנות רבה, להתאמת הפרט והכלל עפ"י ייחודיות וצורך אישי וסגנון הפכת לנו את הבית לארמון ! לנו רק תודה נשאר לומר להודות ולהלל על המוגמר. מיכל ודודו מלכא.
בני יוסף
בני יוסף
בעלי סניף H&M | הקמת סניף במתחם G ביבנה |
קרא עוד
במסגרת בניית קניון G ביבנה החדשה, הקמנו את סניף HOME&MORE, לקחנו את STUDIO ILAN לטובת תכנון ועיצוב הסניף החדש, אילן ריכז את עבודת האישורים מול מנהלת הקניון בכל המישורים, אם זה אישורים על חלוקת המעטפת , עבודה מול יועצי מיזוג, תוכניות בטיחות , חברת השלטים, עבודות הנגרות להכנת המידוף בחנות והקבלן שביצע את העבודות בשטח.אילן היקר עיצב לנו את חנות HOME&MORE סניף יבנה באופן מקצועי מאוד תוך תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר והתוצאה פשוט מושלמת. תודה רבה ויישר כח.
הקודם
הבא

חייגו עכשיו

שיתוף