למה כדאי לעשות שיפוץ עם מעצב פנים

החלטתם לעשות שיפוץ  ?  מזל טוב. אתם לקראת פרויקט גדול וכדאי שתקחו אוויר מאחר וישנם לא מעט דברים שצריך לדעת. פעמים רבות,  אנו חושבים שאנו יכולים לתכנן בעצמנו. נדמה לנו שאנחנו יודעים בדיוק מה אנחנו רוצים ואיך כדאי שהכול יראה, אבל בפועל, אנו מוצאים את עצמנו  גוררים רגליים שעות באולמות תצוגה בחיפוש אחרי הריצוף / הריהוט הרצוי ואפילו אז קשה לנו להחליט מאחר וקשה “לצייר” בדימיון איך יתאימו המוצרים שבחרנו לחלל בדירה. ואז אתם פונים לקבלן שהחותנת המליצה עליו כי היא שמעה עליו מהשכן , אבל אתם לא בטוחים עדיין בנוגע למיקצועיותו ולאמינותו. ובסוף אתם מוצאים את עצמכם  לאחר שהשקעתם שעות בפרויקט, בדירה לא כל כך נוחה, חרגתם מהתקציב שלכם והשיפוץ התעכב בשבועות ללא תאריך סיום , בקיצור עם כאב ראש וחור בכיס…

הרבה אנשים פשוט לא יודעים שאם הפרויקט היה נעשה על ידי מעצב פנים, החיים שלהם היו משתדרגים פי כמה. אז, תנו לי להסביר לכם איך מעצב פנים יכול לחסוך לכם הרבה כסף, זמן ואנרגיה בשיפוץ דירה.

חיסכון בזמן ובאנרגיה

קודם כל, מעצב פנים יכול לחסוך לכם את כאב הראש שבהתעסקות עם השיפוץ. לאחר שישבתם יחד עם המעצב והגדרתם את רצונכם וצרכיכם, תיאמתם ציפיות ביניכם , בחרתם עימו את הריצוף/ריהוט  ואישרתם את תכנית השיפוץ נגמר החלק שלכם בעבודה! מעכשיו, כל הטרחה, ההתרוצצות והשיח עם בעלי המקצוע והספקים נעשים על ידי המעצב, או על ידי קבלן שהוא מביא, ולא מולכם. אתם, מבחינתכם, יכולים לצאת לחופש עד שהשיפוץ יסתיים.

ולחסוך בכסף

שירותי המעצב הפנים עולים כסף ואת החומרים ממילא צריך לקנות, אז איפה פה החיסכון בדיוק? כדאי לדעת שכאשר מעצב פנים מקצועי, המגיע מתחום הבנייה , ימליץ לכם היכן לרכוש מוצרים, הוא יודע בדיוק איפה וכיצד לקנות את המוצרים הטובים ביותר במחיר הנמוך ביותר, ועליו אי אפשר לעבוד. מעצב מנוסה  מחזיק באמתחתו ספקים מהימנים המעניקים הטבות מיוחדות  ללקוחותיו, כמו תשלום נמוך יותר ולוחות זמנים קצרים יותר, פשוט כי הוא יודע שאפשר ואתם לא. מעצב פנים יכין עבורכם תוכניות מפרט לעיצוב הבית וכתב כמויות של השיפוץ ולפיהן כל איש מקצוע יוכל לתמחר את השיפוץ. כך קל יותר לקבל הצעות מחיר מסודרות מבעלי מקצוע.התוכניות המיקצועיות מאפשרות יצירת אומדן תימחור לפרויקט , כך שיתאים לתקציב שלכם ומאפשרות קבלת הצעות מחיר מקבלנים על העבודה בלי “הפתעות” בדרך.

והתיכנון העיצובי?

לא פחות חשובה העובדה כי הבית יראה הרבה יותר טוב אם תתנו לאיש מקצוע לעצב אותו. מעצבי פנים למדו את המקצוע, יודעים בדיוק כיצד להשיג את האווירה שאתם רוצים להשיג וכיצד למצוא פתרונות חכמים למגוון בעיות שאתם מעלים, פתרונות שאתם לא יודעים שקיימים וימנע מכם לבצע טעויות תיכנוניות או תקציביות .  לא פחות חשובה היא העובדה שניתן לבקש מהמעצב פנים שיכין לכם הדמייה תלת מימדית של התיכנון , כך שלא תצטרכו “לדמיין” ולראות את התוצאה הסופית של השיפוץ עוד בטרם התחלתם לבצעה בשטח. בתחום הזה אין ספק – דירה שמעוצבת בידי מעצב פנים מקצועי תיראה הרבה יותר טוב מדירה שתוכננה על ידי בעלי הבית בעצמם.

 

דילוג לתוכן